książka MYŚL! z dedykacją autorską

Cena brutto 45 zł / Cena netto 42,86 zł

Napisz do Nas w celu uzyskania więcej informacji

  Sentencje

  36
  35
  34
  33
  32
  31
  36
  35
  34
  33
  32
  31

           CENA NA OKŁADCE = 69,00zł

  Książka przeznaczona dla osób lubiących myśleć w  sposób niekonwencjonalny. Mimo edukacyjnego charakteru, ze względu na rozrywkowy charakter, przeznaczona jest nie tylko dla młodzieży, a zawarte w niej zagadki, gry, sztuczki dostarczą dobrej zabawy umysłowej każdemu czytelnikowi. W środku znajduje się kupon uprawniający do comiesięcznego losowania Ballb z flagami (do 2022r). Im wcześniej wyślesz kupon, tym większe  są szanse na wylosowanie, gdyż na początku w losowaniu będzie uczestniczyć niewiele kuponów,  a każdy uczestniczy we wszystkich losowaniach (do wylosowania). 

  format A4, okładka sztywna, papier kredowy 130, druk kolorowy, w środku kupon uprawniający do losowania Ballb -FLAGI, oraz zakładka foliowa ułatwiająca rysowanie, kopiowanie a także strony z kartami do samodzielnego wycięcia i demonstracji sztuczki ze zgadywaniem imion ( na papierze o gramaturze 250).

  Dedykacja może być dołączona na kartce formatu A6, lub po zdjęciu folii ochronnej, wpisana na pierwszą stronę książki bez możliwość zwrotu i odstąpienia od umowy. 

    Imię wybrane przez Was powyżej będzie wpisane w miejsce kropek …. w dedykacji.

  Dedykacja, a zwłaszcza autorska, pisana ręcznie i w dodatku z sentencją zwykle podnosi nie tylko wartość emocjonalną, ale, bardzo często, wartość materialną egzemplarza – i to nieraz znacznie. Dołączona (lub nawet wklejona) kartka już w mniejszym stopniu…

   

  Sentencje do wyboru

  Zrobiłem to bo nie wierzyłem że to niemożliwe

  nie wystarczy kręcić nosem... ze cos tu brzydko pachnie trzeba zabrać się do roboty i usunąć zgliniznę

  Weroniko tu matematyka jest tylko zabawą ale może ja polubisz i stanie się Twoją pasją ?

  Jeśli chcesz coś naprawdę zrozumieć to najlepiej wytłumacz to laikowi wzbudzając zainteresowaniem w tym co mówisz

  Myśl…to może mieć miłe uczucie gdy nikt ci kitu nie wciśnie