książka MYŚL! z podpisem autora

Cena brutto 45 zł / Cena netto 42,86 zł

Napisz do Nas w celu uzyskania więcej informacji

  Sentencje

  44
  44

  CENA NA OKŁADCE = 69,00zł

  Książka przeznaczona dla osób lubiących myśleć w sposób niekonwencjonalny. Mimo edukacyjnego charakteru, ze względu na rozrywkowy charakter, przeznaczona jest nie tylko dla młodzieży, a zawarte w niej zagadki, gry, sztuczki dostarczą dobrej zabawy umysłowej każdemu czytelnikowi. W środku znajduje się kupon uprawniający do comiesięcznego losowania Ballb z flagami (do 2022r). Im wcześniej wyślesz kupon, tym większe  są szanse na wylosowanie, gdyż na początku w losowaniu będzie uczestniczyć niewiele kuponów,  a każdy uczestniczy we wszystkich losowaniach (do wylosowania). 

  format A4, okładka sztywna, papier kredowy 130, druk kolorowy, w środku kupon uprawniający do losowania Ballb -FLAGI, oraz zakładka foliowa ułatwiająca rysowanie, kopiowanie a także strony z kartami do samodzielnego wycięcia i demonstracji sztuczki ze zgadywaniem imion ( na papierze o gramaturze 250).

  Dedykacja może być dołączona na kartce formatu A6, lub po zdjęciu folii ochronnej, wpisana na pierwszą stronę książki bez możliwość zwrotu i odstąpienia od umowy.

  Autor może odmówić wpisu Waszej dedykacji bez podania przyczyny!  (lecz takie przyczyny będą: za Dedykacja, a zwłaszcza autorska, pisana ręcznie i w dodatku z sentencją zwykle podnosi nie tylko wartość emocjonalną, ale, bardzo często, wartość materialną egzemplarza – i to nieraz znacznie. Dołączona (lub nawet wklejona) kartka już w mniejszym stopniu…