Obraz "antrakt"

Cena brutto :972,00 zł/ Cena netto:900,00 zł

Napisz do Nas w celu uzyskania więcej informacji

  Opis

  akryl na sklejce 5mm o wym 50x70cm/ waga 2kg /rok 2014

  Obraz z Teatru Słowackiego. Klimat odświętności przedstawienia wyrażają widzowie przeżywający spektakl podczas przerwy. Wiele złoceń oraz ozdobne lampy podkreślają także wyjątkowość tego miejsca. 

  W celu wydobycia zmienności kolorytu obrazu należy go umieścić na wysokości wzroku lub nieznacznie poniżej i oświetlić  (w miarę) punktowym źródłem światła. Stojąc w pobliżu źródła światła (np. jednego okna, lampy) lub w pobliżu promieni padających od źródła możemy zauważyć, jak namalowane lampy zdają się świecić własnym blaskiem, co jest zasługą zastosowania specjalnej techniki. Przechodząc w bok lampy te zdają się przygasać, jakby za chwilę antrakt miał  się zakończyć, za to mogą nabrać z kolei blasku złote zdobienia…

  Uwaga 1: Ani aparat fotograficzny ani ekran monitora nie odtwarzają wiernie kolorów, szczegółów i efektów obrazu. Według opinii oglądających są dosyć wiernie przekazane, choć obraz na żywo prezentuje się lepiej.
  Uwaga 2: Kupujący nabywa prawo własności oryginału malarskiego bez prawa do jego rozpowszechniania w całości lub fragmentach.